PËRMBLEDHJE

Scott Adkins, Dolph Lundgren. Një ekspert i kafshëve të rrezikshme udhëton bashkë me skuadrën e tij drejt një fshati në Kinë, për të kapur një krijesë mitologjike, përpara se një gjuetar i famshëm ta vrasë.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.