poster

Djalli vishet me Prada

The Devil Wears Prada (2006)

Komedi, Romance, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Francë
Regjia: David Frankel

Vlerësimi: 6.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.17/10
(81 Voto)

Fotot

Djalli vishet me PradaDjalli vishet me PradaDjalli vishet me PradaDjalli vishet me PradaDjalli vishet me PradaDjalli vishet me PradaDjalli vishet me PradaDjalli vishet me PradaDjalli vishet me PradaDjalli vishet me PradaDjalli vishet me PradaDjalli vishet me Prada

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Men, Women & Children (2014)

  Sot
  image
  Men, Women and Children follows the story of a group of high school teenagers and their parents as they attempt to navigate the many ways the internet has changed...
 • The Stand In (2020)

  Sot
  image
  Historia e një aktoreje komedie të pakënaqur ku vendos t'i ndërroj vendet me një vajzë ambicioze e cila ngjan shumë me të.
 • Përrallë nga e kaluara (1987)

  Sot
  image
  Ekranizim i komedisë me të njëjtin titull nga Andon Zako Çajupi. Autori tregon historinë e martesës së Gjinos 14-vjeçar me Marigonë 28-vjeçare. Me ndihmën e të...
 • Habemus papam (2011)

  Sot
  image
  Kjo është historia e kardinalit Melvil që papritur e sheh veten të zgjedhur Papë. Duke mos qenë kurrë më parë në qendër të vëmendjes dhe duke qenë se vendimi e zë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.