PËRMBLEDHJE

Jemi 250 vjet më vonë dhe jeta që ne njohim kërcënohet nga ardhja e Djallit. Vetëm Elementi i Pestë mund ta parandalojë që jeta në planet të mos shfaroset, gjë që përpiqet ta bëjë një herë në pesë mijë vjet. Kjo vajzë ka ndihmën e një ish komandoje, i cili tashmë punon si shofer taksie. Korben Dallas me mbështetjen e Princ do të bëjnë gjithçka për tia dalë mbanë. Fatkeqësisht, Djalli ndihmohet nga z.Zorg, i cili kërkon të përfitojë nga kaosi i krijuar nga mercenarët e tij jashtëtokësorë.

Fotot

Elementi i PestëElementi i PestëElementi i PestëElementi i PestëElementi i PestëElementi i PestëElementi i PestëElementi i PestëElementi i PestëElementi i Pestë

Rishikime


Rishikuar nga faros
e martë, 15 tetor 2019 11:56 e pasdites
Odličan film.
Pelqe rishikimin
0 Komentet

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.