Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.93/10
(14 Voto)

Fotot

Njeriu që ndriçoi botënNjeriu që ndriçoi botënNjeriu që ndriçoi botënNjeriu që ndriçoi botënNjeriu që ndriçoi botënNjeriu që ndriçoi botënNjeriu që ndriçoi botënNjeriu që ndriçoi botënNjeriu që ndriçoi botënNjeriu që ndriçoi botënNjeriu që ndriçoi botënNjeriu që ndriçoi botën

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Xhon Goti - Kumbari i fundit (2018)

  Sot
  image
  Historia e Xhon Gotit, një prej kapove të kupolës mafioze në SHBA. I rritur në rrugë, Xhon Goti arrin të bëhet kreu i familjes Gambino, pasi kishte fituar besimin...
 • Mrs. Brown (1997)

  Sot
  image
  Dramatisation of one of history's most unusual love stories. Queen Victoria is grieving over her husband's death and finds herself unable to carry out public...
 • Leonie (2010)

  Sot
  image
  Drejtori vlerësuar Hisako Matsui na sjell historinë e vërtetë e jetës së Leonie Gilmour, një redaktor dhe gazetar amerikan në fillim të shekullit 20, i cili bie...
 • Kopja origjinale (2018)

  Sot
  image
  Pasi kishte rënë në depresion, sepse nuk kishte me çfarë të paguante qiranë e shtëpisë, Li Izrael vendos të falsifikojë letrat e shkrimtarëve dhe njerëzve të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.