PËRMBLEDHJE

Keik brengoset për të atin e vet. Së shpejti do ta dërgojnë të punojë në një zonë luftarake. Që ta sigurojë mbijetesën e tij, Keik mbështetet te kuptimi i vet i logjikës.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.