poster

Big Bully

Big Bully (1996)

Komedi, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Steve Miner

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.7/10

PËRMBLEDHJE

David Leary was bullied by Rosco when he was in elementary school. But he got even on the day his parents moved out of town. Now twenty years later, David, who is a successful writer, is invited back to his home town to teach. Everything is great until Rosco, who is still in town, recognizes him. Now suddenly someone is playing mean practical jokes on him. Isn't David a little too old to be running to the Principal saying "Rosco's picking on me." ?

Fotot

Big BullyBig BullyBig BullyBig BullyBig BullyBig Bully

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Heronjtë (2010)

  Sot
  image
  Një njeri është ne makinë nga ana fshatit në një nxitim për të marrë në një takim të rëndësishëm të biznesit. Mendja e tij është e preokupuar me mendimet rreth...
 • Moyi dumky tykhi (2019)

  Sot
  image
  Vadim is twenty-two. He's a sound engineer and a downer. He's going to Canada in three months. Forever. Before the departure he's assigned to record the voice of...
 • Kryetarja e bashkisë pastiçiere (2011)

  Sot
  image
  Meri është zonja furrtare nga një qytet i vogël, e paedukuar, nënë e tre fëmijëve dhe zonjë e shkëlqyer shtëpie. Rutina e jetës së saj lëkundet në momentin, në të...
 • Unpregnant (2020)

  Sot
  image
  A 17-year old Missouri teen named Veronica discovers she has gotten pregnant, a development that threatens to end her dreams of matriculating at an Ivy League...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.