PËRMBLEDHJE

A struggling married couple is offered a luxurious seaside mansion for a retreat by some rich friends. When a violent storm breaks out, they offer shelter to a couple of strangers, who think they are the owners. They do nothing to correct them and start playing into it.

Fotot

PretendersPretendersPretendersPretendersPretendersPretendersPretendersPretendersPretendersPretendersPretenders

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • London (2005)

  e mërkurë
  image
  In New York, the drug-addicted Syd is consumed by drink and drugs - missing his girlfriend London, who broke up with him six months ago after a two-year...
 • Berkli (2005)

  e mërkurë
  image
  "Punim e Famë: Konflikt në Shtëpi" shënon mbarim i kësaj trilogjisë epike, hulumtimeve të sekreteve të errëta të historisë amerikane. Në shtet që temelohet në...
 • Ti më përket mua (2021)

  e mërkurë
  image
  Karriera e një psikiatri (Casey Affleck) do të vihet në rrezik, kur pacientja e tij vetvritet. Por kur shtëpinë e tij do ta vizitojë vëllai i së ndjerës (Sam...
 • The Unholy (2021)

  e mërkurë
  image
  After a supposed visitation from the Virgin Mary, Alice, a young hearing-impaired girl, is inexplicably able to hear, speak and heal the sick. As word spreads and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.