PËRMBLEDHJE

Xhek Rajan është rikthyer sërish dhe djemtë e këqij tashmë janë pjesë e qeverisë së tij. Pasi emërohet si drejtor i CIA-s, një nga miqtë e ngushtë të presidentit dhe familja e tij vriten në gjumë nga disa anëtarë të kartelëve të drogës. Rajani kërkohet të hetojë, por pa dijeninë e tij, CIA tashmë ka dërguar një oficer në terren për të udhëhequr forca ushtaraket në Kolumbi, të cilat do të luftojnë kartelët. Rajani nuk duhet të rrezikojë vetëm karrierën, por edhe jetën për të zbuluar të vërtetën që fshihet pas këtij misteri.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.