Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.2/10
(58 Voto)

PËRMBLEDHJE

Misioni i James Bond është të zbulojë se kush fshihet pas zhdukjes së disa diamanteve. Ai ndërrpm identitet në Peter Franks. Ai bashkohet me Tiffany Case, dhe si kontrabandues diamantesh. Por ai gjithashtu duhet të shmangë z. Wint dhe Z. Kidd, çifti i rrezikshëm që nuk i mbijeton askush. Ernst Stavro Blofeld është akoma prezent. Ai mund të ketë ndryshuar pamjen e tij, por a është i lidhur me grabitjen? Dhe nëse është kështu, Bond mund ta mposhtë më në fund armikun e tij?

Fotot

007 - Diamantet jane te perjetshem007 - Diamantet jane te perjetshemFoto: RTL / © 1971 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.Foto: RTL / © 1971 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.Foto: RTL / © 1971 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.Foto: RTL / © 1971 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.Foto: RTL / © 1971 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.Foto: RTL / © 1971 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.Foto: RTL / © 1971 Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.007 - Diamantet jane te perjetshem007 - Diamantet jane te perjetshem007 - Diamantet jane te perjetshem007 - Diamantet jane te perjetshem007 - Diamantet jane te perjetshem007 - Diamantet jane te perjetshem007 - Diamantet jane te perjetshem007 - Diamantet jane te perjetshem007 - Diamantet jane te perjetshem007 - Diamantet jane te perjetshem007 - Diamantet jane te perjetshem

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Alkatraz (1996)

  image
  Sean Connery, Nicolas Cage. Jeta e banorëve të San Franciskos është në rrezik. Një ish gjeneral amerikan ka marrë nën kontroll ishullin e Alkatrazit, mban peng 81...
 • 007 - Kurre mos thuaj kurre (1983)

  image
  Agjentët e SPECTRE nën komandën e Ernst Blofeld depërtojnë në një bazë ajrore amerikane të vendosur në Britaninë e Madhe dhe vjedhin dy raketa Tomahawk. Kur NATO...
 • Robin Hood (2018)

  image
  Fituesi i çmimit Oskar, Russell Crowe dhe regjisori Ridley Scott, sjellin historinë e njeriut që u bë legjendë. Një njeri sfidon tiraninë e mbretit dhe kthehet në...
 • Agjenti 007: S'ka kohë për të vdekur (2021)

  image
  Misioni për të shpëtuar një shkencëtar të rrëmbyer, rezulton të jetë një kurth i pabesë për James Bond-in (Daniel Craig), duke e çuar atë në gjurmët e një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.