poster

Të dashurat

Le amiche (1955)

Dramë, Romancë | Itali
FilmBox Arthouse | 28.12.22 | 09:40

Vlerësimi: 7.2/10

PËRMBLEDHJE

Një grua e re kthehet në Torino, pas ca vitesh në Romë, për të hapur një butik. Ndërtesa është ende në ndërtimin e sipër, dhe Kelia e gjen veten menjëherë të afeksionuar nga Karlo, qe ësht asistenti i arkitektit.

Fotot

Të dashuratTë dashuratTë dashuratTë dashuratTë dashuratTë dashurat

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Natën e kaluar (2010)

  image
  Një çift Njujorkezësh të martuar prej tre vitesh, i duhet të përballen me tundimin, kur burri shkon një natë jashtë qytetit për një udhëtim pune me kolegen e tij...
 • Një Arsye Për të Jetuar (1991)

  image
  Vincent DOnofrio; Pasi zbulon se i dashuri e ka tradhtuar, Hilari vendos të punojë si infermiere private për një djalosh që vuan nga leukemia. A ka vite që jeton...
 • The Christmas House (2020)

  image
  Working through some difficult decisions, Mitchell family matriarch Phylis and patriarch Bill have summoned their two grown sons--Brandon and TV star Mike--home...
 • 6 Vjet (2015)

  image
  Ndërsa i afrohen diplomimit, një çift i ri, i bashkuar prej 6 vitesh nga një dashuri idealiste, fillon të përçahet kur mundësi të reja karriere shfaqen papriur.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.