poster

Koha e pioniereve

Vremya pervykh (2017)

Dramë, Histori | Rusi

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.3/10

Fotot

BazelevsBazelevsBazelevsBazelevsBazelevs

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Otarova smrt (2021)

  e mërkurë
  image
  "Otar's Death" tells the story of Keti (36) and her son Nika (16), who find themselves in a difficult situation when Nika accidentally hits an old man in a car...
 • Buzeqeshja e Mona Lizës (2003)

  e mërkurë
  image
  Ketrin En Votson pranon pozitën e profesoreshës së historisë së artit në kolegjin prestigjioz Velesli. Ketrin është grua shumë moderne, sidomos për vitet e 50-ve...
 • A Good Funeral (2009)

  e mërkurë
  image
  At her father's funeral, Junior Talmadge remembers back 30 years to the last time she saw her Dad: the summer of 1979. Junior was graduating from college and had...
 • Grua e panjohur (2006)

  e mërkurë
  image
  Një grua ukrainase e quajtur Irena me paramendim e fut veten e saj në jetën e një familjeje italiane të re, të pasur. Duke mos u ndalur në asgjë për tu bë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.