Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.84/10
(32 Voto)

Fotot

Bjonde AtomikeBjonde AtomikeBjonde AtomikeBjonde AtomikeBjonde AtomikeBjonde AtomikeBjonde AtomikeBjonde AtomikeBjonde AtomikeBjonde AtomikeBjonde AtomikeBjonde AtomikeBjonde Atomike

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ne kerkim te drejtesise (2011)

  image
  Në Nju Orlins, mësuesi I anglishtes Uill Xherald dhe e shoqja, muzikantja Laura Xherald janë të dashuruar me njëri-tjetrin. Laura një natë sulmohet dhe Uillit në...
 • Jack Reacher- Pa kthim (2016)

  image
  Kur Suzan Tërner, drejtuesja e njësisë së Xhek Riçerit arrestohet për tradhti, ai do të bëjë gjithçka për të provuar pafajësinë e saj dhe për të zbuluar të...
 • Numërim (2016)

  image
  Kur një maniak rrëmben një djalë dhe e lidh me eksploziv, Rej e refuzon urdhërin e kapitenit dhe e merr çëshjen në dorën e tij. Tani duhet të jetë jashtëzakonisht...
 • E ikur (2012)

  image
  Kur motra e saj zhduk, Xhili është e bindur që u kthye vrasësi serial i cili e ka rrëmbyer para dy vitesh. Është gati të ballafaqohet edhe një here me njeriun që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.