Vlerësimi: 4.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.3/10
(6 Voto)

PËRMBLEDHJE

Ato janë të vogla, janë çapkëne dhe jetojnë në oborret e shtëpive... Ato janë Zanat... Krijesa të lumtura dhe të paqta... Por një ditë, dikush hyjn në jetën e tyre dhe do ta ndryshojë atë përgjithmonë... Dhe ai është Xhoi...

Fotot

Zanat

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Werner - Gekotzt wird später! (2003)

  image
  A balls-out German animated comedy about three alcoholic friends who embark on a road trip.
 • Werner - Eiskalt! (2011)

  image
  'Brösel' creator of German cult comic 'Werner' contemplates about his life, work and death to overcome his biggest defeat yet in this interconnected fifty-fifty...
 • Madagaskar 3 (2012)

  image
  Misioni i kafshëve të kopshtit zoologjik të Nju Jorkut, vazhdon ende... Këtë herë ata rishfaqen në Monte Karlo dhe për të mos rënë në sy do t'i bashkohen një...
 • Jeta sekrete e kafshëve (2016)

  image
  Zbuloni se ç'bëjnë kafshët shtëpiake kur njerëzit nuk ndodhen pranë tyre. Kur të zotët largohen për në punë, kafshët e gjithë ndërtesës bisedojnë me njëri-tjetrin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.