poster

The Devil Is a Woman

Il sorriso del grande tentatore (1974)

Dramë | Itali, Mbretëria e Bashkuar

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Scandal (1950)

  image
  Famous singer Miyako Saijo, who is publicity shy, and motorbiking artist Ichirô Aoye, who has minor celebrity, meet by chance in Kappazawa while Ichirô is on a...
 • Lumi kristlt (2008)

  image
  Banorët e një province Paul dhe Davie Nance do të ishin krejtësisht të lumtur po të mos kishin abortuar katër herë rradhazi. Davie, ndjenjën e kujdesit ndaj të...
 • Rialto (2019)

  image
  After the death of his father, Colm's emotional life cracks open, and his downward spiral continues when he is made redundant. Unable to confide in his wife, Colm...
 • The Mother of the Lamb (2014)

  image
  Cristina (49) has spent her life taking care of her mother Carmen. Single and without a trade or friends, she grows older, year after year in her hometown. A few...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.