poster

Hulku i pamposhtur

The Incredible Hulk (2008)

Aksion, Aventure, Sci-Fi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.16/10
(61 Voto)

PËRMBLEDHJE

një shkencëtar shumë i njohur me një të ardhme të turbullt mbi familjen e tij, përfshihet në një aksident në laboratorin e tij dhe padashje ekspozohet ndaj rrezeve gama dhe nanomedeve. Tepër kureshtar dhe konfuz mbi faktin që është ende gjallë pas kësaj, Baneri zbulon se që pasi i ka ndodhur ky aksident, sa herë që nevrikoset, ai kthehet në një përbindësh të madh të gjelbër, që shkatërron gjithçka që i del para. E kaluara misterioze e Banerit dhe përgjigja pse rrezatimi ka pasur këtë efekt tek ai, dalin në pah pasi babai i tij biologjik, Deivid Baner, del në skenë, me shpresën për të vazhduar të eksperimentojë me të.

Fotot

Hulku i pamposhturNBCUNBCUNBCUNBCUHulku i pamposhturHulku i pamposhturHulku i pamposhturHulku i pamposhturHulku i pamposhturHulku i pamposhturHulku i pamposhturHulku i pamposhturHulku i pamposhturHulku i pamposhturHulku i pamposhturHulku i pamposhturHulku i pamposhturHulku i pamposhturNBCUHulku i pamposhtur

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Agjentja (2019)

  e shtunë
  image
  Shërbimet sekrete izraelite rekrutojnë një grua dhe e dërgojnë me mision në Teheran. Kur misionet e saj bëhen të rrezikshme, ajo vendos që të largohet, duke e...
 • Mbreti Akrep (2002)

  e shtunë
  image
  Në kohët e lashta, mbreti i keq Memnon, përdorte fuqitë psikike të një prej magjistareve të tij, Kasandrës, e cila parashikonte dhe fitoret e tij të mëdha. Në një...
 • Maska e Zorros (1998)

  e shtunë
  image
  Zorro shpëton tre të burgosur, por ndiqet nga njerëzit e guvernatorit spanjoll. Gruaja i vritet ndërsa vajza i merret peng. 20 vite më vonë ai arratiset për të...
 • Gruaja e Mrekullive 1984 (2020)

  e shtunë
  image
  Megjithëse me fuqitë e saj të plota, Wonder Woman mban një profil të ulët duke kryer veprime heroike në mënyrë të fshehtë. Por papritmas, asaj do ti do të duhet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.