Fotot

EloiseEloiseEloiseEloiseEloise

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Timecrimes (2007)

  Sot
  image
  Një burrë futet aksidentalisht në një makineri kohore dhe kthehet pas një ore. Përpjekjet për të gjetur vetveten do të çojnë në një sërë ngjarjesh katastrofike.
 • Infini (2015)

  Sot
  image
  Një skuadër elitë shpëtimi udhëton drejt një miniere jashtëtokësore për të shpëtuar Uit Karmajkëll, të mbijetuarin e fundit nga një shpërthim biologjik.
 • 3 Metra e Gjysmë (2017)

  Sot
  image
  Dy motra, Aleksandra dhe Nora bllokohen në një pishinë olimpike, në xhamin e brendshëm të saj. Atyre iu duhet të mbijetojnë në ujë në mes të natës.
 • Inati i Vjetër (2004)

  Nesër
  image
  Kur dikush vdes nga një zemerate e tmerrshme, lind një mallkim i cili bën strehe në shtëpine e vdekjes! Kush ndeshet me të është viktima e rradhës së tërbimit te...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.