PËRMBLEDHJE

The 11-year-old Felix has shrunk the hated school principal, Dr. Schmitt-Goessenwein, to a height of six inches. Together with his friend Ella, Felix has to get her back to her normal size, while his rival, Mario, tries to stop him. Otto Waalkes plays the ghost of the school's founder.

Fotot

Hilfe, ich hab meine Lehrerin geschrumpftHilfe, ich hab meine Lehrerin geschrumpftHilfe, ich hab meine Lehrerin geschrumpftHilfe, ich hab meine Lehrerin geschrumpftHilfe, ich hab meine Lehrerin geschrumpftHilfe, ich hab meine Lehrerin geschrumpftHilfe, ich hab meine Lehrerin geschrumpftHilfe, ich hab meine Lehrerin geschrumpftHilfe, ich hab meine Lehrerin geschrumpftHilfe, ich hab meine Lehrerin geschrumpft

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Skautët kundër apokalipsit zombi (2015)

  Sot
  image
  A reckless janitor accidentally releases a zombie from a laboratory of research. Meanwhile, the teenagers scouts Ben Goudy and Carter Grant decide to camp for the...
 • Guida (2001)

  Sot
  image
  Kampionati ka filluar, por piloti më i shpejte i sezonit s'ndihet në formën e tij më të mirë. Për t'i ardhur në ndihme, pronari i makines se tij do të thërrasë...
 • Parajsa (2013)

  Sot
  image
  Në vitin 2154, njerëzit e pasur jetojnë në një stacion hapësinor luksoz, ndërsa pjesa tjetër jeton në Tokën e shkatërruar. Maksi, merr përsipër një mision të...
 • Fast and Furious 8 (2017)

  Sot
  image
  Vin Diesel, Dwayne Johnson. Kur një grua misterioze josh Domin për t'u futur në botën e terrorizmit dhe ai detyrohet të tradhtojë njerëzit e tij më të afërt,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.