PËRMBLEDHJE

Këtë herë Gru, takohet me vëllain e tij binjak Dru, i cili kërkon që së bashku të jenë shpirtkeqët më të mëdhenj në botë edhe njëherë të fundit.

Fotot

Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3Unë, shpirtkeqi 3

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Unë Shpirtkeqi (2010)

  image
  Në një lagje të qetë dhe plot gjallëri, jeton shpirtkeqi më i madh në botë. Emri i tij është Gru dhe bashkë me ushtrinë e minatorëve të vegjël, ai ka thurur...
 • Unë i neveritshmi 2 (2013)

  image
  Gruja, ish keqbërësi më i madh në botë, rikthehet bashkë me vajzat çapkëne dhe minatorët e vegjël dhe shumë miq të tjerë, këtë herë për të shpëtuar botën nga një...
 • Arratisja nga planeti Tokë (2012)

  image
  Në planetin Baab, Skorç një superhero blu, me ndihmën e vëllait të tij të zgjuar Geri, i bëjnë ballë çdo rreziku. Kur ata marrin një sinjal për ndihmë nga një...
 • Zogj të lirë (2013)

  image
  Woody Harrelson, Owen Wilson. Dy gjela deti kundërshtarë, duhet t'i lënë mënjanë mëritë dhe të bashkohen për t'u kthyer pas në kohë dhe për të shpëtuar të gjithë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.