Fotot

Hakmarrja e një nëneHakmarrja e një nëneHakmarrja e një nëneHakmarrja e një nëneHakmarrja e një nëneHakmarrja e një nëneHakmarrja e një nëneHakmarrja e një nëneHakmarrja e një nëneHakmarrja e një nëneHakmarrja e një nëneHakmarrja e një nëne

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shtatë Mercenarët (2016)

  e enjte
  image
  2016. Denzel Washington, Chris Pratt. Kur një qytezë bie nën sundimin e një industrialisti të pamëshirshrëm, banorët punësojnë shtatë të jashtëligjshëm për t'i...
 • Korrierja (2019)

  e enjte
  image
  Olga Kurylenko, Gary Oldman. Një korriere misterioze me motorr duhet të luftojë kundër një ushtrie vrasësish të pamëshirshëm për të mbrojtur të vetmin dëshmitar...
 • Tigrat e hekurudhës (2016)

  e enjte
  image
  Një punëtor i hekurudhës në Kinë udhëheq një skuadër luftëtarësh për liri kundër Japonisë që të mund t'ju çojnë ushqim të varfërve.
 • Ilegalët (1976)

  e enjte
  image
  Lëvizja Antifashiste në qytet ka marrë përmasa të mëdha. Ndërkohë një emisar i SIM-it (zbulimi informativ i ushtrisë italiane) nën petkun e inxhinier Tostit...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.