PËRMBLEDHJE

Në Korenë e pushtuar nga Japonia, një vajzë e re punësohet si ndihmëse e një zonjushe fisnike, e cila bën një jetë të mbyllur në shtëpinë e madhe të xhaxhait të saj. Ndihmësja fsheh të kaluarën e saj si hajdute xhepash, por zonjusha fsheh një sekret edhe më të madh. Loja e të dyjave merr një drejtim të papritur dhe mjaft intrigues.

Fotot

ZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjushaZonjusha

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dhuntia e dashurise (2017)

  e shtunë
  image
  Një njeri që po rrit i vetëm mbesën, një gjeni në matematikë, fillon një betejë të ashpër ligjore me nënën e tij për kujdestarinë e vogëlushes.
 • Six Minutes to Midnight (2020)

  e shtunë
  image
  Eddie Izzard and Judi Dench star in this spy thriller set on the cusp of WWII, inspired by real events. An English finishing school for German girls is embroiled...
 • Rouge (2020)

  e shtunë
  image
  Nour returns to her hometown, taking a position as a nurse at the chemical plant where her father has worked for 30 years. As she settles into her new job, Nour...
 • Thunderbolt in Mine Eye (2020)

  e shtunë
  image
  Harper enters high school and sparks a relationship with her brother's best friend, Tilly. While Harper deals with social blowback, the older Tilly is...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.