poster

Sherlock Holmes: Incident at Victoria Falls

Incident at Victoria Falls (1992)

Aventurë, Krim, Dramë, Mister, Thriller | Mbretëria e Bashkuar, Itali, Belgjikë, Luksemburg, Francë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Bill Corcoran

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dritare të hapura (2014)

  image
  Sasha Grey, Elijah Wood. Pasi pranon të spiunojë përmes kompjuterit aktoren e tij të preferuar, një njeri fut veten dhe atë në rrezik dhe të dy do ta gjejnë veten...
 • Trafikimi njerëzor (2005)

  image
  Kur një vajzë 16 vjeçare nga ukraina, një nënë beqare Ruse, një vajzë 17 vjeçare Rumune, dhe një turiste adoleshente bëhen viktima të një trafiku ndërkombëtare...
 • Double Jeopardy (1999)

  image
  When Nick Parsons appears to be murdered his wife Libby is tried and convicted. Six years later Libby is paroled and is pursued by Travis Lehman (her parole...
 • Heshtja e thelle (2010)

  image
  Një shkrimtar fantazëm i punësuar për të përfunduar kujtimet e një ish kryeministri Britanik zbulon secret që e venë vetë jetën e tij në rrezik.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.