poster

Dipi: Heroi i vogël i oqeanit

Deep (2017)

Animacion, Komedi, Familjar, Dramë, Aventurë | Spanjë, Belgjikë, Zvicër, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kinë, Mbretëria e Bashkuar
CineStar Comedy | Sot | 10:40

Ku ta shikojmë
TV drejtpërdrejt Streaming
img
img
Vlerësimi: 4.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(5 Voto)

PëRMBLEDHJE

Për të shpëtuar koloninë e tyre, një okapod trazovaç, një karkalec deti dhe një peshk nervoz, ndërmarrin një aventurë epike përmes oqeanit për të gjetur ndihmë dhe pse jo edhe pak argëtim.

Fotot

Dipi: Heroi i vogël i oqeanitDipi: Heroi i vogël i oqeanitDipi: Heroi i vogël i oqeanitDipi: Heroi i vogël i oqeanitDipi: Heroi i vogël i oqeanitDipi: Heroi i vogël i oqeanitDipi: Heroi i vogël i oqeanitDipi: Heroi i vogël i oqeanitDipi: Heroi i vogël i oqeanitDipi: Heroi i vogël i oqeanitDipi: Heroi i vogël i oqeanitDipi: Heroi i vogël i oqeanitDipi: Heroi i vogël i oqeanitDipi: Heroi i vogël i oqeanitDipi: Heroi i vogël i oqeanit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një ëndërr e zjarrtë (2022)

  image
  Nju Jork, viti 1932. 16 vjeçarja Xhorxha Nolan ëndërron të bëhet zjarrfikësja e parë femër në botë, por ligji nuk i lejon gratë ta bëjnë këtë profesion. Kur...
 • Qentë e hapësirës (2010)

  image
  Belka dhe Strelka janë dy qenë të zakonshëm, të cilëve do tu trakas fati në derë. Ata do të stërviten për tu bërë më të fortë, më të zgjuar, sepse ata do të...
 • Jeta sekrete e kafshëve 2 (2019)

  image
  Kevin Hart, Harrison Ford, Patton Oswalt. Njihuni me jetët emocionale të kafshëve shtëpiake, lidhjen e thellë midis tyre dhe familjarëve që i duan, si dhe se...
 • Madagaskar 2 - Arratisje në Afrikë (2008)

  image
  Të braktisur në brigjet e Madagaskarit, kafshët e kopshtit zoologjik të Nju Jorkut kanë thurrur një plan arratisjeje. Në bordin e një avioni të vjetër, të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.