poster

Futboll dhe Karate

Siu Lam juk kau (2001)

Aksion, Komedi, Familjar, Fantazi, Sport | RVAK i Hong Kongut, Kinë
Regjia: Stephen Chow

Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.13/10
(24 Voto)

PËRMBLEDHJE

Pas një gabimi që i kushton karrierën, një ish futbollist takon një student kung-fuje shaolin që po përpiqet të përhapë artin e kung-fusë. Ish futbollisti bashkohet me 5 vëllezërit e tij dhe u mëson atyre futbollin dhe kung-funë shaoline.

Fotot

Futboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe KarateFutboll dhe Karate

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Skautistët aventurierë (2010)

  image
  Një film mbi një grup djemsh dhe vajzash të quajtur “skautët aventurierë” të cilët kthehen nga një udhëtim kamping e zbulojnë që qyteti i tyre i vogël po mbahet...
 • Familja Flintston (1994)

  image
  The Flintstones and the Rubbles are modern stone-age families. Fred and Barney work at Slate and Company, mining rock. Fred gives Barney some money so he and...
 • Mr. Magorium's Wonder Emporium (2007)

  image
  Molly Mahoney is the manager of Mr. Magorium's Wonder Emporium, the awesome toy store owned by Mr. Edward Magorium. Molly was a promising composer and piano...
 • Pinguinët e zotit Poper (2011)

  image
  J.Carrey, C.Gugino. Tomi ka braktisur miqte, veten, madje edhe familjen me qëllimin e vetëm që të bëhet një nga biznesmenët më të suksesshëm. Por jeta e tij do të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.