Fotot

Festa e tmerritFesta e tmerritFesta e tmerritFesta e tmerritFesta e tmerritFesta e tmerritFesta e tmerritFesta e tmerritFesta e tmerritFesta e tmerritFesta e tmerritFesta e tmerritFesta e tmerrit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Species 2 (1998)

  image
  Mykelti Williamson and Justin Lazard are a pair of astronauts who make the first successful manned mission to Mars. Lazard's character gets infected by an alien...
 • Kolonia (2013)

  image
  Kevin Zegers. Ndërkohë që bota është zhytur në një dimër të pafund, njerëzit janë detyruar të jetojnë në koloni të vogla nëntokë. Kur kolonia 7, merr një mesazh...
 • Strofulla e Djallit (2005)

  image
  Dekada të tëra pasi një kishë në Rumaninë komuniste shembet dhe gropos të gjallë të gjithë ata që ishin brenda, ekipi shkencor i dr.Nikolait zbulon një sistem të...
 • Ushtria e Të Vdekurve (2021)

  image
  Ana de la Guerra: Teksa ndiqnin një sulm zombi në Las Vegas, një grup mercenarësh guxojnë për bastin e jetës, mësyjnë në një zonë në karantinë për të realizuar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.