poster

DC Super Hero Girls: Hero of the Year

DC Super Hero Girls: Hero of the Year (2016)

Animacion, Aksion, Aventure, Komedi, Familjar, Fantazi, Sci-Fi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.6/10

PËRMBLEDHJE

It's time for the annual Hero of the Year ceremony and the students of Super Hero High compete for the top prize. But the festivities take a turn when Dark Opal targets the heroes and steals some of their most valued possessions to form the ultimate weapon! It's up to the students at Super Hero High to spring into action! But can Wonder Woman, Supergirl, Batgirl and Bumblebee stop Dark Opal- and his mysterious partnerin- crime -to save the day?

Fotot

DC Super Hero Girls: Hero of the Year

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Highwaymen (2004)

  e shtunë
  image
  Since the hit-and-run murder of his wife five years ago, Rennie Cray has crisscrossed America in his souped-up, stripped-down '68 Plymouth Barracuda, pursuing her...
 • Koncerti i fundit në shkretëtirë (2006)

  e shtunë
  image
  Kjo është historia e një udhëtimi katër ditor të një njeriu ëndërrimtar, i cili ka nevojë të dëshpëruar për para. Ai bashkë me djalin e tij dhe disa njerëz të...
 • Home (2015)

  Sot
  image
  When Oh, a loveable misfit from another planet, lands on Earth and finds himself on the run from his own people, he forms an unlikely friendship with an...
 • Pikolo dhe Sakso (2006)

  Sot
  image
  Një grup instrumentësh frymorë dhe atyre me tela janë mbledhur së bashku, për të formuar një orkestër të madhe simfonike. Ndërsa më pas fillojnë misionin e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.