poster

Escape From Mars

Escape from Mars (1999)

Fantashkencë | Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.8/10

PËRMBLEDHJE

Five astronauts make the first manned trip to Mars, in the second decade of the 21st century. They must battle and overcome inferior computer components, corporate greed and indifference, their own personal problems, as well as the surprises that The Red Planet has in store for them.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dog Men (2014)

  image
  In a not-too-distant future only a few homo sapiens are left. Struggling for survival they are forced to live from hunting the last remaining animals in the...
 • Apocalypse of Ice (2020)

  image
  When earthquakes cause a massive polar vortex that covers most of the planet, a family must make their way to a safe zone at the equator.
 • 2067-ta (2020)

  image
  Në një botë të rrënuar nga sëmundjet si pasojë e ndryshimeve klimatike, Ethan detyrohet të udhëtojë në të ardhmen në kërkim të një kure. Duke mos ditur se kujt...
 • Stranded (2013)

  image
  The Lunar Base Ark is hit by a meteor shower and has severe damage. Colonel Gerard Brauchman sends Ava Cameron to repair a wing that is full of carbon monoxide....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.