poster

Family Pictures

Family Pictures (1993)

Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 6.9/10
(149 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Son of Monarchs (2020)

  image
  A Mexican biologist living in New York returns to his hometown, nestled in the majestic butterfly forests of Michoacán. The journey forces him to confront past...
 • Day (2011)

  image
  Armel Hostiou's haunting study of urban alienation follows three characters-a woman, a man, and a child-over the period of a single day in Paris. They don't know...
 • Buzeqeshja e Mona Lizes (2003)

  image
  Me Kirsten Dunst, Julia Stiles, Maggie Gyllenhaal. Viti 1953. Katherine Watson, një profesoreshë e Historisë së Artit, pa paragjykime, sfidon studentet e saj...
 • Gëzhoja e vjetër (1980)

  image
  Pandi është rekrutuar nga agjentët e huaj të kundërspiunazhit për të kërkuar informacione në lidhje me një uzinë ushtarake ku punon shoku i tij, Serveti. Për të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.