Vlerësimi: 7.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.8/10
(21 Voto)

Fotot

Qyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë DetitQyteti Buzë Detit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Life Is Beautiful (1985)

  image
  Sick with the system he works in, the engineer stops the train in the middle of nowhere. The passengers decide to spend time in a local café and their arguments...
 • NO ONE CAN BRUSH MY HAIR LIKE THE WIND (2014)

  image
  Askush nuk mi kreh flokët si era, një film që portretizon jetën e shumë shpirtrave të vetmuar në një kërkim të dëshpëruar për shoqëri. Marrëdhënia e vështirë mes...
 • Buzeqeshja e Mona Lizes (2003)

  image
  Me Kirsten Dunst, Julia Stiles, Maggie Gyllenhaal. Viti 1953. Katherine Watson, një profesoreshë e Historisë së Artit, pa paragjykime, sfidon studentet e saj...
 • Ambersonët e madhërishëm (2002)

  image
  Rrugaç i llastruar, Xhorxh Amberson, është i tmerruar kur nëna e tij, vejushë, rindërton lidhjen me Juxhin Morganin i cili është i pasur dhe të cilin e braktisi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.