poster

The Kid and I

The Kid and I (2005)

Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.8/10

PËRMBLEDHJE

Bill Williams is a down-and-out actor who is unexpectedly hired to write a sequel a la "True Lies," the action film that made him famous more than a decade ago. When Bill learns that his co-star is Aaron Roman, a rich kid with no acting experience, what appeared to be the chance for a major comeback turns into a series of outlandish complications. As the duo embark on a journey of outrageous misadventures, the unlikely pair discover that it takes more courage to face real life challenges than it does fighting bad guys on the big screen. Although Aaron may be inexperienced in acting, his tenacious spirit, unwavering optimism and unconditional friendship turns out to be an important, enduring gift to Bill.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Idhët-ëmbël (2009)

  Sot
  image
  Një ekspert i vlerësuar robusto është dërguar në Tajlandë nga shefi i tij manjatit eksentrik për kafe për të blerë një kulture ekzotike për fasule. Jeta e tij "e...
 • Lufta me Gjyshin (2020)

  Sot
  image
  I mërzitur që i duhet të ndajë dhomën që do me gjyshin e tij, Peter vendos të shpallë luftë në një përpjekje për ta marrë atë përsëri.
 • Delikatesë (2011)

  Sot
  image
  Nathalie e bukur, pas vdekjës së burrit rrëmbehet nga vrulli i punës. Pas njëfarë kohe, miqësohet me Markusin, një vartës i saj. Marrdhënia thellohet. Megjithatë,...
 • Dy Herë të Njëjten Grua (2009)

  Sot
  image
  Erkut, është një djalë i ri që e tradhton të dashurën e tij, kur ajo është me pushime verore. Por një kthim para kohe prej saj nga pushimet, bën që ajo ta...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.