Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pse ai? (2016)

  image
  Bryan Cranston, Zoey Deutch, James Franco. Festat e fundivitit rrezikojnë të marrin të tatëpjetën kur një baba që e ka pikë të dobët vajzën e tij, zbulon se i...
 • Bashkëshorti i rremë (2018)

  image
  Anna Faris, Eugenio Derbez, Eva Longoria. Rivënie e filmit ikonë të viteve '80. Kur Leo, një burrë i pasur dhe egoist bie nga jahti dhe zgjohet me amnezi, Kejti...
 • Çfarë ndodh në Vegas (2008)

  image
  Cameron Diaz, Ashton Kutcher. Të martuar pas një nate festash në Las Vegas, dy njerëz të panjohur i 'thërrasin mendjes' dhe kërkojnë të ndahen. Por në atë moment...
 • Një dashuri e papritur (2016)

  image
  Dy persona që nuk besojnë në dashuri, ftohen të jenë shoqëruesit e nuses dhe dhëndrit në dasmën e miqve të tyre. Pa asnjë të përbashkët me njëri-tjetrin, ata nuk...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.