PËRMBLEDHJE

Polici i Bostonit jugor Billi Kostigan depërtoi si i infiltruar në organizatën e krimit nën drejtimin e Frenk Kostellos. Ndërkohë që Billi fitoi besimin e mafiozit, një kriminel me emrin Kolin Sallivan u infiltrua në departamentin e policisë dhe u raportonte për aktivitetet që bëheshin aty shefave të tij sindikatës. Kur të dy organizatat mësuan se kishin një spiun në mes tyre, Billi dhe Kolini duhet të zbulonin identitetet e njëri-tjetrit për të shpëtuar jetët e tyre.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.