Vlerësimi: 7.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(198 Voto)

PëRMBLEDHJE

J.Law, E.Harris, R.Weisz. Një duel i pamëshirshëm mes një snajperi gjerman dhe atij më të mirit rus nën sfondin e betejës historike të Stalingradit. Beteja mes dy shteteve do të shndërrohet në një konflikt mes dy burrave...

Fotot

Armiku tek portaArmiku tek portaArmiku tek portaArmiku tek portaArmiku tek portaArmiku tek portaArmiku tek portaArmiku tek portaArmiku tek portaArmiku tek portaArmiku tek portaArmiku tek portaArmiku tek portaArmiku tek portaArmiku tek porta

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Renia e falkoit te zi (2001)

  image
  Bazuar në ngjarje të vërteta. Somali, Tetor 1993. Një vend në prag gjenocidi. Një film nga regjisori i "Gladiatiorit". 123 ushtarë amerikanë të cilët nuk kërkuan...
 • Freedomfighters (1996)

  image
  At the outbreak of the Spanish Civil War, the nun Maria is forced to flee her convent. She takes refuge in a brothel, until it is liberated by a woman's anarchist...
 • Ne ishim ushtare (2002)

  image
  Ngjarjet zhvillohen ne vitin 1965 dhe Amerika eshte ne lufte me Vietnamin e Veriut. Trupat ajrore drejtohen nga Toger Koloneli Hal Moore (Gibson). Objektivi i...
 • Apokalipt (2006)

  image
  Film kandidat për 3 çmime Oskar. Pak para rënies së qytetërimit legjendar të Majave, një burrë bën të pamundurën për t'i shpëtuar flijimit në emër të Zotave, dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.