poster

Xhon Uik: Kapitulli 2

John Wick: Chapter 2 (2017)

Thriller, Aksion, Krim | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Itali, RVAK i Hong Kongut, Kanada

Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(258 Voto)

Fotot

Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Foto: RTL / © 2017 Concorde Filmverleih GmbH / Niko TaverniseXhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2Xhon Uik: Kapitulli 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • 12 raunde (2009)

  image
  John Cena. Për të shpëtuar jetën e të dashurës së tij të rrëmbyer nga nje kriminel me të cilin ka pasur të bëjë në të shkuarën, detektivit Deni Fisher i duhet të...
 • Mekaniku (2011)

  image
  Jason Statham, Ben Foster. 'Mekaniku' është një vrasës tejet profesionist, misionet e të cilit përfundojnë gjithmonë me sukses. Por kur miku i tij më i mirë do të...
 • Marinsi 5: Fushëbeteja (2017)

  image
  Mike 'The Miz' Mizanin. Pasi kthehet në shtëpi dhe tashmë punëtor i ndihmës së shpejtë, ish marinsi Xhejk Karter, vihet në mbrojtje te një njeriu, të cilin një...
 • Vrasësi: Agjenti 47 (2015)

  image
  Rupert Friend, Hannah Ware. Bazuar ne videolojën mjaft të skuksesshme. Një vrasës i krijuar gjenetikisht për të qenë perfekt, bashkohet me një vajzë për t'i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.