PËRMBLEDHJE

The rare gift of getting into all kinds of trouble is their family trait. What else can you expect from the ones raised among trolls in snowy lands? But now Kai and Gerda have grown up and entered a new stage - this time they are going to cause a global disaster...

Fotot

Snezhnaya koroleva 3. Ogon i ledSnezhnaya koroleva 3. Ogon i ledFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLSnezhnaya koroleva 3. Ogon i ledSnezhnaya koroleva 3. Ogon i ledSnezhnaya koroleva 3. Ogon i ledSnezhnaya koroleva 3. Ogon i ledSnezhnaya koroleva 3. Ogon i ledSnezhnaya koroleva 3. Ogon i led

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rrudha (2011)

  e hënë
  image
  Bazuar në librin e ilustruar të Pako Rokas me të njëjtin titull (2008 Çmimi Kombëtar Spanjoll për libra të ilustruar), RRUDHAT është një film i animuar 2D me...
 • Razgovor (2015)

  e hënë
  image
  Etta spends a monotonous and tiring evening at home. On TV she sees a story that will change her view of her own world, a film in which Milena lives a beautiful...
 • Barbi Raperonzola (2002)

  e hënë
  image
  Në këtë përrallë, Barbi është një artiste që me anë të pikturës arrin të gjejë rrugën e arratisjes nga kështjella, për të shpëtuar princin e saj.
 • Hoteli i monstrave 3 (2018)

  Sot
  image
  Mavis surprizon Drakulën me një udhëtim familjar në një kroçere luksoze për përbindësha. Sapo udhëtimi nis, lind një romancë kur Drakula takon kapitenen...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.