poster

MË PYET PËR ÇDO GJË

Ask Me Anything (2014)

Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
FilmBox Premium RS | Sot | 00:00

Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.8/10
(15 Voto)

Fotot

MË PYET PËR ÇDO GJË

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Christmas Everlasting (2018)

  Sot
  image
  "Christmas is fast approaching and years of long workdays employed at New York's top corporate law firm are about to pay off now that Lucy Toomey (Ali) will be...
 • Agosto (2019)

  Sot
  image
  Cuba, summer 1994. In the midst of Periodo Especial, one of the greatest crises in the country's history, thousands of Cuban rafters try to reach the United...
 • Marea alta (2020)

  Sot
  image
  Laura has lost control. After she sleeps with Weisman, the lead contractor building a barbecue shed in the backyard of her beach house, the other two workers on...
 • Harresa (2004)

  Sot
  image
  Një njeri zgjohet i çoroditur nga gjumi, nuk shkon në punë, por niset drejt bregdetit. Në këtë ditë të ftohtë shkurti, një grua e veshur me portokalli dhe flokët...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.