PËRMBLEDHJE

Set in a world like ours but entirely inhabited by animals, Buster Moon a dapper koala who presides over a once-grand theater that has fallen on hard times. Buster is an eternal-some might even say delusional-optimist who loves his theater above all and will do anything to preserve it. Now faced with the crumbling of his life's ambition, he has one final chance to restore his fading jewel to its former glory by producing the world's greatest singing competition.

Fotot

SingSingSingSingSingSingSingSingSingSingSingSingSingSingSingSingSingSing

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dy Baballarë (2021)

  Sot
  image
  Ndërkohë që nëna e saj është larg, një adoleshente del nga komuniteti hipi ku jeton dhe nis një aventurë nga ato që të ndryshojnë jetën, në kërkim të babait të saj.
 • Un Disfraz para Nicolas (2020)

  Sot
  image
  The film tells the story of Nicholas, a 10-year-old boy with Down syndrome who, with the help of different costumes, embarks on a magical adventure to save his...
 • Shaun the Sheep Movie (2015)

  Sot
  image
  Tired of working on the farm, the special sheep, Shaun, takes his flock and the farmer's dog, Bitzer, into his own "temporary escape plan" after an unexpected...
 • Jeta sekrete e kafshëve (2016)

  Sot
  image
  Zbuloni se ç'bëjnë kafshët shtëpiake kur njerëzit nuk ndodhen pranë tyre. Jeta e qetë e një qenushi terrier të quajtur Maks, do të kthehet përmbys kur i zoti i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.