PËRMBLEDHJE

Sandra Bullock. Më kot mendon Annie Porter se do t'u shpëtonte terroristëve teksa ngjitej me të dashurin e saj në bordin e një anije luksoze. Dikush, mes pasagjerëve do të marr hak dhe ai ështe truri i sistemit të kontrollit të anijes.

Fotot

Shpejtësia 2: Jashtë kontrollitShpejtësia 2: Jashtë kontrollit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hotel Artemisa (2018)

  Sot
  image
  Hoteli i vjetëruar 'Artemisa' është fasada e një spitali ekskluziv për kriminelë. Shtrimi i një bosi krimi në spital, e shndërron vendin më të sigurt për...
 • Spiunia (2015)

  Sot
  image
  Suzan Kuper është një analiste e CIA-s, një heroinë e panjohur në misionet më të rrezikshme të agjencisë. Por kur një nga kolegët e saj bie pre e korruptimit, ajo...
 • Ligji i më të fortëve (2019)

  Sot
  image
  Një grua e re policie dëshmon pa dëshirë vrasjen e disa tregtarëve të drogës nga policë mashtrues. Pasi ka filmuar skenën me kamerën e saj për këmbësorët, ajo...
 • I dëbuari (2014)

  Sot
  image
  Kur trashëgimtari i fronit Imperial, rrezikon të eliminohet nga vëllai i tij shpirtkeq, ai detyrohet të marrë arratinë dhe të kërkojë mbrojtje. Shpresa e tij e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.