PËRMBLEDHJE

Charlie Sheen, Valeria Golino. Parodi e filmit 'Top Gun'. Piloti më i mirë dhe më i paqëndrueshëm i Forcave Ajrore Amerikane, përpiqet të kryejë misionin, të merret me shefin e çuditshëm dhe të fitojë zemrën e vajzës së ëndrrave...

Fotot

Hot Shots!Hot Shots!Hot Shots!Hot Shots!Hot Shots!Hot Shots!Hot Shots!Hot Shots!Hot Shots!

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.