PËRMBLEDHJE

When Elisabeth (Søs Egelind) dramatically collapses at her own party, secrets are revealed and new ambitions spring to life for the residents of Park Road. This sets everyone to thinking about enjoying their lives more, and a chance to try new adventures, from swinger sex to organ theft.

Fotot

Lærkevej - til døden os skillerLærkevej - til døden os skillerLærkevej - til døden os skillerLærkevej - til døden os skillerLærkevej - til døden os skillerLærkevej - til døden os skiller

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Greedy (1994)

  e enjte
  image
  Uncle Joe is ageing. He's also a millionaire. That's why his family is trying so very hard to get into his good books. They all want a piece of his empire....
 • RTT (2009)

  e enjte
  image
  Arturi largohet nga Firence. Kur mëson se ajo duhet të martohet në Majami vendos të shkojë atje për të penguar martesën. Emili, është një hajdute e re, e cila...
 • Blithe Spirit (2020)

  e enjte
  image
  A spiritualist medium, Madame Acarti, holds a seance for a novelist suffering from writer's block but accidentally summons the spirit of his deceased first wife,...
 • Aktoret (2007)

  e enjte
  image
  Marcelline është aktore. Dyzet vjeçe, e vetme dhe pa fëmijë, ajo fillon provat për në spektaklin Turgenev “NJË MUAJ NË NJË VEND”. Regjizori, Denis e admiron atë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.