PËRMBLEDHJE

Sofia discovers Princess Elena of Avalor has been magically trapped inside her amulet for 41 years, waiting for another Princess to set her free, and Sofia is up to the task!

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dashuri në mëshire të fatit (2005)

  Sot
  image
  Komedi; Xheni ndodhet me pushime në një plazh në Karaibe ku takohet me idhullin e saj te rokenrollit. E magjepsur nga e ideja e të qenit vetëm me të, përpiqet të...
 • Kung Fu Panda 2 (2011)

  Sot
  image
  Panda më e preferuar nga ju dhe pjesa tjetër e luftëtarëve të Kung Fu-së, rikthehen me një aventurë të re... Këtë herë, një armik i ri ka në plan të përdorë një...
 • Pinocchio (1940)

  Sot
  image
  Inventor Gepetto creates a wooden marionette called Pinocchio. His wish that Pinocchio be a real boy is unexpectedly granted by a fairy. The fairy assigns Jiminy...
 • Parku i mrekullive (2019)

  Sot
  image
  Wonder Park tregon historinë e një këndi lojrash, ku imagjinata e një vajze jashtëzakonisht kreative, të quajtur June, vjen në jetë.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.