poster

Until Nothing Remains

Bis nichts mehr bleibt (2010)

Dramë | Gjermani
Regjia: Niki Stein

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.8/10
(4 Voto)

Fotot

Until Nothing RemainsUntil Nothing Remains

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Jetë Private (2001)

  image
  Frenku, nis një lidhje të fshehtë me një nënë të divorcuar, Natalinë, e cila është shumë më e madhe se ai në moshë. Teksa djaloshi mendon të krijojë një të ardhme...
 • Tërheqja (2007)

  image
  Filmi franko-italian. Viti 2005. Gjatë tërheqjes së trazuar të trupave izrealite nga Rripi i Gazës, një grua franceze me origjine izrealite dhe vëllai i saj,...
 • Lulëkuqet mbi mure (1976)

  image
  Jetimët e një strehe vorfënore, nën urdhrat e drejtorit dhe kujdestarit të tyre, pastrojnë çdo natë parullat që njerëzit kanë shkruar kundër fashizmit. Katër...
 • Ditët në re (2007)

  image
  Është ky një film i Silvio Soldini-it „Ditë dhe re” (Giorni e nuvole), i shkruar së bashku me Doriana Leondeff, Feancesco Piccolo dhe Federica Pontremoli. Në këtë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.