poster

Not With His Wife

Not With His Wife (2016)

Krim, Dramë | Kanada
Regjia: Chad Krowchuk

Vlerësimi: 6.0/10

PËRMBLEDHJE

Forensic accountant Monica Bolland tracks down white-collar criminals, but when her husband Josh, an undercover agent for the FBI, is killed, she goes undercover herself to find his murderer. She gets a bookkeeping job with a criminal cartel but her cover is blown just as she discovers the devastating truth about her husband and the forces that brought him down.

Fotot

Not With His Wife

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • TË VRARË (2012)

  Sot
  image
  Keti bëhet gati që nga mëngjesi të festojë ditëlindjen e së bijës së saj Eva që do të mbushë 20 vjet. Gjen një dhuratë e përsosur: makinë. Në këtë mënyrë është e...
 • Mystery 101: Words Can Kill (2019)

  Sot
  image
  People are descending on Elmstead College in Garrison, Washington for the Mystery Book Festival, organized in part by English Professor Amy Winslow, who...
 • Kush Është Pa Mëkat (2020)

  Sot
  image
  Genevieve OReilly, Keir ODonnell: Aron Folk rikthehet në qytetin e tij të lindjes për të marrë pjesë në një varrim tragjik. Por rikthimi i tij hap sërish një...
 • Kids Run (2020)

  Sot
  image
  Andi's life is a constant battle for his home, his three children and the woman he still loves. He only has two weeks to pay her back the borrowed 5,000 EUR. When...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.