Fotot

Mësime të vlefshme

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Sabrina the Teenage Witch (1996)

  image
  A 16-year-old girl is sent by her parents to live with her two aunts, where she discovers she has inherited amazing powers which may be able to make her every...
 • Familja Flinstons (1994)

  image
  Bëhuni gati për t'u nisur në një udhëtim të jashtëzakonshëm: në agimin e civilizimit, dhe pikërisht në vendin e quajtur: Bed Rrok. Pikërisht aty ku lindi shoqëria...
 • Shtëpia e re (2007)

  image
  Niku dhe Suzana sapo janë martuar dhe kanë vendosur të shpërngulen në periferi për një jetë më të qetë. Mirëpo shtëpia e re ka nevojë për punime dhe këtu do të...
 • Fqinji im Totoro (1988)

  image
  Nje familje vendos te shperngulet ne fshat ne nje shtepi ne buze te pyllit. Nje shtepi prane nje peme te lashte. Dy motrat Saxuko dhe Mei takojne nje mik te ri....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.