Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 4/10
(2 Voto)

PËRMBLEDHJE

Pasi u zhvendos disa kohë më parë nga shtëpia e rehatshme në Vermont për në veri të shtetit Nju Jork, familja e Benxhamin Stidit po përpiqet për të gjetur vend për vetvete në strukturat shoqërore të Palmirës. Duke u përpjekur për t’u përshtatur në mënyrë paqësore në shoqërinë e re, familja Stid zbulon se punëtorët e punësuar për të ndihmuar në pastrimin e terrenit të pronës, përbëjnë pikën qëndrore të mosmarrëveshjes fetare, mosmarrëveshje, e cila rrezikon të shpërbëjë familjen. Dy nga vëllezërit Stid përpiqen të fitojnë simpatinë e vajzës së një tregtari të pasur. Papritmas del në dritë se ata qëndrojnë në anët e kundërta të barrikadës, për sa i përket kësaj mosmarrëveshjeje fetare. Megjithëse familja përpiqet ta zbutë këtë mosmarrëveshje, së shpejti do të jetë para problemeve më të thella të besnikërisë familjare dhe synimit drejt të së vërtetës.

Fotot

Ndërmarrje dhe lavdiNdërmarrje dhe lavdi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Jeta e re e Rubit (1993)

  image
  Ashley Judd. Një vajzë e re nga një qytet rural në Amerikë, lufton për pavarësi dhe identitet pasi transferohet në Florida për një jetë të re.
 • Heart of the Holidays (2020)

  image
  When her job transfer falls through, stockbroker Sam Wallace is forced to return home to upstate New York. Happy to be reconnecting with her mother for the...
 • Para se të të njihja ty (2016)

  image
  Emilia Clarke, Sam Claflin. Një vajzë e re, krijon një lidhje të paparashikuar me një njeri të paralizuar për të cilin ajo po kujdeset.
 • Në kopshtin e mbretit (2014)

  image
  2014. Fituesja e çmimit Oskar, Kate Winslet në rolin e Sabinës, një kopshtare e talentuar e cila përzgjidhet për të ndërtuar kopshtin mbretëror të Versajës për...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.