Fotot

Lojë e ndaluar

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Njerka (1998)

  image
  Xheki dhe Luke jane divorcuar, por perpiqen per lumturine e femijeve te tyre. Luke bashkejeton me Izabelen, nje fotografe e sukseshme. Pavaresisht veshtiresive,...
 • Secrets and Lies (1996)

  image
  Cynthia lives in London with her sullen street-sweeper daughter. Her brother has been successful with his photographer's business and now lives nearby in a more...
 • Baba (2017)

  image
  An weird but witty old woman is forced to deal with an ambiguous future after her country, family and the entire system of values are ruined. She is trying to...
 • Ku ka Përfunduar Bernadete? (2019)

  image
  Një vajzë 15-vjeçare kerkon nënën e saj, Bernadette, e cila zhduket paprimtas pa lënë gjurmë. Në kërkim e sipër, ajo zbulon të kaluarën dhe anët e saj me të errëta.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.