Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.92/10
(183 Voto)

Fotot

Foto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLShpejtësi dhe ÇmenduriShpejtësi dhe ÇmenduriShpejtësi dhe ÇmenduriShpejtësi dhe ÇmenduriShpejtësi dhe ÇmenduriShpejtësi dhe ÇmenduriShpejtësi dhe ÇmenduriFoto: RTL / UniversalFoto: RTL / UniversalFoto: RTL / UniversalFoto: RTL / UniversalFoto: RTL / UniversalFoto: RTL / UniversalShpejtësi dhe ÇmenduriFoto: RTLShpejtësi dhe Çmenduri

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rrëfimi i vrasësit (2012)

  image
  Pasi skadojnë të gjitha afatet e hetimeve mbi një seri vrasjesh, një i ri boton një libër autobiografik që fiton menjëherë vëmendje mediatike, ku rrëfen autorsinë...
 • Ocean's Thirteen (2007)

  image
  The last time we saw Danny Ocean's crew, they were paying back ruthless casino mogul Terry Benedict after stealing millions from him. However, it's been a while...
 • Parker (2013)

  image
  Jason Statham, Jennifer Lopez. Parker, nje hajdut me një kod të caktuar profesional, tradhtohet nga ortakët e tij dhe lihet pas me mendimin se u eliminua. Nën një...
 • Njerëz të mirë (2014)

  image
  James Franco, Kate Hudson. Pasi zbulojnë dhe marrin një sasi të madhe parash, të fshehura në apartamentin e qiraxhiut të vdekur, një çift me probleme ekonomike...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.