Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6/10
(3 Voto)

PËRMBLEDHJE

Once Upon A Holiday is an engrossing TV movie that centers around a royal princess who is tired of her diamond-studded privileged life and the royal responsibilities that come with being a princess. Desiring to see how regular people live, she finally gets the courage to leave it all behind by escaping one day, which puts her in the path of a wonderful young man and good Samaritan who sweeps her off of her feet.

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.