poster

Vajza në tren

The Girl on the Train (2016)

Dramë, Krim, Thriller, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Indi
Regjia: Tate Taylor
CineStar Fantasy | 17.12.23 | 20:30

Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(44 Voto)

Fotot

Vajza në trenVajza në trenVajza në trenVajza në trenVajza në trenVajza në trenVajza në trenVajza në trenVajza në trenVajza në trenVajza në trenVajza në trenVajza në trenVajza në tren

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Agatha Christie's Appointment with Death (1988)

  image
  When a former prison wardress who dominates the lives of her three adult stepchildren and her daughter is found dead at an archaeological dig near the Dead Sea,...
 • Të dyshuarit e përhershem (1995)

  image
  Fitues i dy trofeve Oskar. S.Baldwin, G.Byrne, K.Spacey. Pesë kriminelë rrethohen nga policia në mënyrë të pazakontë që i vë në alarm. Pasi lirohen, hartojnë...
 • Grabitje dhe hakmarrje (2006)

  image
  D. Washington. Nga qelia e një burgu, një grabitës tregon planin e një grabitjeje të persosur banke. Një dedektiv caktohet për negociatat. Por presidenti i bankës...
 • Letters from a Killer (1998)

  image
  A man is falsely convicted of the murder of his wife. During his time in jail, he finds comfort from four women with whom he corresponds. After his second court...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.