Perez.

(2014)

Dramë, Krim, Thriller | Itali

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10

PËRMBLEDHJE

Demetrio Perez is a tough prosecutor torn between the corruption inherent in his job and the desire to do right by his family. But when opportunity presents itself and his daughter Thea falls in love with a Mafioso’s son, Perez has to cut through the morality of his law-abiding roots and become as dirty as the dangerous criminals he represents.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.