Fotot

Pendesa e ShoushenkutPendesa e ShoushenkutPendesa e ShoushenkutPendesa e ShoushenkutSmile EntertainmentSmile EntertainmentSmile EntertainmentSmile EntertainmentSmile EntertainmentSmile Entertainment

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krishtlindjen e kaluar (2014)

  e shtunë
  image
  Familje; Elli kthehet pas ne kohe, pikerisht Krishtlindjen e shkuar, para se te prishte fejesen, me shpresen se do te rregullonte gabimet qe mund te kishte bere....
 • 8 Mile (2002)

  e shtunë
  image
  Eminem, ne rolin e nje djali te ri te talentuar qe eshte rritur dhe jeton ne nje nga lagjet e varfra te Detroidit. Atij i duhet te luftoje me problemet ekonomike...
 • Kubi (1997)

  e shtunë
  image
  Shtatë njerëz, të panjohur me njëri tjetrin e gjejnë veten brenda një labirinti të mbushur me dhoma në formë kubi dhe me kurthe vdekjeprurëse nga ku ndoshta nuk...
 • The Conversation (1974)

  e shtunë
  image
  Harry Caul is a devout Catholic and a lover of jazz music who plays his saxophone while listening to his jazz records. He is a San Francisco-based electronic...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.